הפקות לחברות וארגונים

אנחנו בקשקוש מספקים פתרון כיפי, חווייתי ומרתק לכל חג וחופש, לכל פעילות גיבוש ולכל הזדמנות להנות ביחד.

מקייטנות לילדי העובדים בחופשים ובחגים ועד לפעילויות גיבוש חד פעמיות ומיוחדות, אנחנו עוזרים לכם להפוך את מקום העבודה למשפחתי ומחבק יותר – עבור העובדים שלכם, עם או בלי ילדיהם.

בעידן שבו העובדים שלנו מבלים הרבה מאד זמן בעבודה החיבור בין מקום העבודה ובין המשפחה התומכת בבית הוא הדוק מתמיד. זה הזמן להעניק להם בחזרה עם פעילויות מגבשות, מהנות ומעשירות לילדים ולהורים העובדים.

אירועים

לכל המשפחה

 כיף חופשי, מנחים ותקליטנים, סדנאות מגוונות, עמדות נחלת בנימין, צלמי מגנטים ועוד המון פעילויות לשילוב באירועים לכל המשפחה

יוצרים חוויה במקום העבודה

זה הזמן לשבור את השגרה בלי לצאת מהמשרד! יום של כיף לעובדי החברה, חגיגת איפור בפורים, שזירת פרחים בשבועות או סדנה חווייתית לכל חג ואירוע.

קייטנות במשרדי החברה

קייטנת "מה ארצה להיות כשאהיה גדול" מגיעה למשרדי החברה ועושה כיף לילידם ושקט להורים, רוצים להיות חלק מהחוויה? הזמינו אותנו אליכם ונגיע בשמחה 

שלל הפעילויות שלנו, מסדנאות יצירה דרך פעילויות בישול ועד לסדנאות הרפתקה והפעלות בנושא מדע ואלקטרוניקה, מותאמות בכל פעם מחדש לפי הצורך, אך אנחנו תמיד שומרים על אלמנט החוויה – כזו שתהיה מהנה וכיפית מצד אחד ומצד שני מלאה בערך.  

המפעילים שלנו, בעלי ניסיון רב, דואגים שכל ילד והמשפחה שאיתו יוכלו להנות מהפעילות, ללמוד ממנה, ליצור משהו משלהם ולקחת הביתה סל של חוויות בלתי נשכחות – אישיות ומשפחתיות.

ליצור, לשחק, להתחבר, לתת מקום לכל ילד – אלו הם הקווים המנחים מאחורי הפעילות שלנו.

כשאנחנו עובדים יד ביד עם חברה או ארגון, אנחנו בונים עבורכם פעילות שמתאימה לקבוצה מגוונת של ילדים, בגילאים שונים, ללוח הזמנים הדרוש והמסוכם, לאופי המקום שבו תתבצע הפעילות ולאווירה שאתם מבקשים ליצור.

הלקוחות שלנו

עקבו אחרינו
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - קישקוש
אנחנו כאן לכל שאלה!

לפרגן זמן לעצמך וליצור את הפריטים הייחודים לך, כאלה שיגידו לך עליהם

"יו זה בדיוק הסגנון שלך...וואו מהמם, מאיפה לך ?" וברגע הזה את פשוט תתמלאי אושר וגאווה, כי את זה את יצרת.

מתקשקשות
קישקוש

קשקוש נולדה כמקום ליצירת פעילויות מעשירות, יצרתיות ומהנות לילדים ולאלה שעדיין ילדים בנפשם. אנחנו מלווים אתכם שלב אחר שלב אל האירוע המושלם, מסיבת העלייה לכיתה א' או אירועי הרווחה למשפחות עובדי החברה. אנחנו פוגשים אתכם בקניונים להפעלות חינמיות ובקייטנות מיוחדות בקיץ פשוט כי מתחשק לבלות.
בקשקוש יוצרים חוויות לכל אירוע.