סיבה למסיבה

מאירוע פרטי ועד אירוע קהילתי

אנחנו בקשקוש מגיעים למקום האירוע, יוצרים עולם שמתאים לגיל הילדים ומפעיל את כל החושים. הפנינג בית ספרי, בר ובת מצווה, מסיבות ימי הולדת ועוד.

לעבוד עם הידיים, לצבוע ולצייר, לגלם דמויות גיבורות, להיות הם – עם כל הקסם, לצאת עם ערך אמיתי – זה מה שאנחנו מנסים ליצור לכל פעילות!

ימי הולדת ובריתות, חגיגות שמחות של בר ובת מצווה, גיבוש כיתתי או מסיבת סיום מרגשת, הפעלה לכבוד החג בגן או בבית הספר – קשקוש מציעה להורים, לועדים ולילדים פעילויות מלאות תוכן –עם כיף שלא נגמר עד הרגע האחרון! 

הנגר הצעיר
הנגר הצעיר
Beach Huts
Ferris Wheel
Palm Trees
City Cycle
עוד

לכל אירוע או פעילות, המפעילים שלנו מביאים איתם רגישות, ערכי חינוך והרבה מצב רוח טוב. עבור ההורים, מדובר בשקט נפשי – בידיעה שיום ההולדת או פעילות סוף השנה מנוהלים על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, שעושים שמח, מחברים בין כולם ויוצקים ערך לכל פעילות.

לימי הולדת, אירועי גיבוש כיתתי או הפעלות בגן ובבית הספר אנחנו מציעים הפעלות וסדנאות במגוון נושאים שאותם אנחנו מתאימים לגיל הילדים, למספר המשתתפים במסיבה ולתנאי השטח.

באירועים כמו בריתות וחתונות, אנחנו נמצאים שם כדי לתת לכם מקסימום FUN, לעניין ולהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת יצירתית ומיוחדת.

עקבו אחרינו
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - קישקוש
אנחנו כאן לכל שאלה!

לפרגן זמן לעצמך וליצור את הפריטים הייחודים לך, כאלה שיגידו לך עליהם

"יו זה בדיוק הסגנון שלך...וואו מהמם, מאיפה לך ?" וברגע הזה את פשוט תתמלאי אושר וגאווה, כי את זה את יצרת.

מתקשקשות
קישקוש

קשקוש נולדה כמקום ליצירת פעילויות מעשירות, יצרתיות ומהנות לילדים ולאלה שעדיין ילדים בנפשם. אנחנו מלווים אתכם שלב אחר שלב אל האירוע המושלם, מסיבת העלייה לכיתה א' או אירועי הרווחה למשפחות עובדי החברה. אנחנו פוגשים אתכם בקניונים להפעלות חינמיות ובקייטנות מיוחדות בקיץ פשוט כי מתחשק לבלות.
בקשקוש יוצרים חוויות לכל אירוע.